Loading…
Takime të reja e përfitime financiare, këto dy shenja të horoskopit janë shumë me fat sot
  • 06/12/2018 | 09:49

Takime të reja e përfitime financiare, këto dy shenja të horoskopit janë shumë me fat sot

Këto janë dy shenjat më me fat për sot.


Demi

Fusha e ndjenjave dhe takimet e reja, do të jenë mjaft të favorshme gjatë kësaj të enjteje. Nga pikëpamja profesionale parashikohen zhvillime mjaft të frytshme.

Peshorja

Kjo e enjte do të jetë tejet pozitive në çdo drejtim si në fushën e ndjenjave edhe në punë. Parashikohen rritje të mëtejshme profesionale gjatë kësaj periudhe.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë