Loading…

Taksisti shqiptar në mbështetje të Trump

  • 08/11/2016 | 18:42

Taksisti shqiptar në mbështetje të Trump

Zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë të rëndësishme jo vetëm për banorët e këtij kontinenti, por edhe për njerëzit nga shtetet tjera të botës.

Kështu, atmosfera e garës mes Hillary Clinton e Donald Trump ka kapluar edhe kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranën.

Një taksist atje ka dekoruar makinën e tij me flamuj amerikanë, por në mbështetje të kandidatit republikan për president, Donald Trump. /gazetametro.net

trump1

trump2

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë