Loading…

Taksistja e vetme grua në Gjilan (Video)

  • 31/12/2016 | 09:17

Taksistja e vetme grua në Gjilan (Video)

Në Gjilan është një grua që punon si taksiste.


Ajo ka mbështetjen e familjes në ushtrimin e këtij profesioni, por jo rrallë është paragjykuar nga të tjerët.

Kolegët tjerë taksistë që ka ajo, thonë se kanë mirëpritur vendimin e koleges për t’u bërë taksiste, pasi sipas tyre, kjo ndodhë edhe në perëndim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë