Loading…

Talat Xhaferi dhe Zoran Zaev, drekojnë bashkë në Shkup

  • 01/05/2017 | 15:25

Talat Xhaferi dhe Zoran Zaev, drekojnë bashkë në Shkup

Kryetari I parlamentit Talat Xhaferi, menjëherë pas marjes së funksionit, është takuar edhe me kreun e LSDM-së Zoran Zaev, ku me të njejtin kanë dalë të drekojnë bashkë në qendër të Shkupit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë