Loading…

Talat Xhaferi, zgjedhet kryetar i Kuvendit të Maqedonisë

  • 27/04/2017 | 19:12

Talat Xhaferi, zgjedhet kryetar i Kuvendit të Maqedonisë

Talat Xhaferri nga radhët e BDI-së është zgjedhur në postin e kryetarit të Kuvendit të Maqedonisë nga shumica parlamentare, ndërsa protestuesit tentojnë të hyjnë ambientet e kuvendit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë