Loading…

Talenti shqiptar, Kristjan Asllani starton kundër Interit

  • 19/01/2022 | 20:27

Talenti shqiptar, Kristjan Asllani starton kundër Interit

Interi do të përballet me Empolin në kuadër të Kupës së Italisë, dhe në këtë ndeshje do të startojë edhe talenti i ri shqiptar, Krristjan Asllani.


Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Interit dhe Empolit, në kuadër të Kupës së Italisë.

Simone Inzaghi ka bërë disa ndryshime për takimin që starton nga ora 21:00 në “Giuseppe Meazza”.

Talenti shqiptar, Kristjan Asllani, starton për Empolin kundër Interit.

Ai është vetëm 19-vjeçar, një tjetër talent që po rritet për Kombëtaren shqiptare.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë