Loading…

Talentja e Ukrainës befason jurinë, paraqitet me këngë shqipe

  • 05/04/2018 | 21:04

Talentja e Ukrainës befason jurinë, paraqitet me këngë shqipe

Në sezonin e 8’të të Voice of Ukraine, një kandidate ka zgjedhur që në paraqitjen e parë kur edh bëhet përzgjedhja nga ‘trajnerët’, të paraqitet me këngë shqipe, transmeton GazetaMetro.net


Madiya Bodnaruk është paraqitur me këngën Nëntori të këngëtares shqiptare Arilena Ara.

Edhe pse u pëlqente paraqitje, gjyqtarët vazhdimisht pyesin se në cilën gjuhën po këndonte.

“Në frëngjisht”, pyet njëri prej tyre.

Në fund, Bodnaruk përzgjidhet nga njëra prej 4 anëtarëve të jurisë. /gazetametro.net

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë