Loading…

Tallava mblidhet në AAK: Pas Labit edhe këngëtarja e njohur aderon në këtë parti

  • 23/08/2019 | 18:46

Tallava mblidhet në AAK: Pas Labit edhe këngëtarja e njohur aderon në këtë parti

Labino Tahiri së fundi ka deklaruar se është i gatshëm të aderojë në AAK dhe duket se këto fjalë i ka ndëgjuar edhe këngëtarja, Aida Doci dhe ju ka bashkuar partisë së Ramush Haradinaj, shkruan Gazeta Metro.


Shumë artistë janë duke ju bashkuar AAK’së. Pas Jeton Zogjanit dhe Labinot Tahirit, kësaj partie ju ka bashkuar edhe Aida Doci, që njihet si këngëtare që këndon tallava.

Në një event të mbajtur nga partia, është parë edhe Aida shumë pranë Ramushit dhe bashkëshortes së tij./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë