Loading…

‘Tallava Qeveria i ka fajet, jo ambasadori amerikan’: Miftaraj reagon për ngjarjet në Veri

  • 26/05/2023 | 18:20

‘Tallava Qeveria i ka fajet, jo ambasadori amerikan’: Miftaraj reagon për ngjarjet në Veri

Pas intervenimit të policisë sot në Veri, ambasadori amerikan  Jeff Hovenier e dënoi këtë veprim, ndërsa menjëherë pas kësaj aktivistët e partisë në pushtet iu sulën me komente ambasadorit, shkruan Gazeta Metro.


Dhe për këtë ka reaguar juristi Ehat Miftaraj.

Ai nuk la faj te ambasadori amerikan, por sipas tij ekzekutivi kosovar i ka fajet.

Postimi i plotë:

“Ja filluan talentat me i tregu ambasadorit amerikan çka me fol.
Tallava qeveria i ka fajet! Ska faj ambasadori amerikan”, ka shkruar ai./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë