Loading…

‘Tani do jem i qartë’, presidenti i PSG-së jep lajmin e fundit mbi te ardhmen e Mbappes

  • 06/06/2021 | 22:00

‘Tani do jem i qartë’, presidenti i PSG-së jep lajmin e fundit mbi te ardhmen e Mbappes

Do të qëndrojë apo do të largohet? Do ta pranoj apo do ta refuzojë vazhdimin e kontratës më Paris 0 Saint – Germain?


Këto janë dilemat që po e përcjellin situatën e sulmuesit francez të Paris – Saint – Germain Kylian Mbappe i cili ka tërhequr shumë interesim nga Barcelona dhe Real Madridi, përcjellë KosovaPress.

Vazhdimi i kontratës së tij me PSG-në ende nuk ka ardhur dhe pikërisht ky fakt e ka lënë të hapur rrugën për t’u ngritur shumë spekulime.

Por, kësaj radhe, është Presidenti i PSG-së Naser El Khelaifi ai i cili ka lëshuar një deklaratë të fortë për të ardhmen e tij.

“Do të jem i qartë. Kylian Mbappé do të vazhdojë këtu në Paris Saint-Germain, ne nuk do ta shesim atë dhe ai nuk do të largohet nga klubi si një agjent i lirë. E pamundur “, tha shkurtimisht ai për “L’Equipé”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë