Loading…

Tash e një javë 44 vjeçari nga Podujeva është i zhdukur, policia kërkon ndihmë

  • 22/05/2019 | 20:45

Tash e një javë 44 vjeçari nga Podujeva është i zhdukur, policia kërkon ndihmë

Policia e Kosovës ka njoftuar se tash e një javë një person i moshës 44 vjeç nga Podujeva është raportuar i zhdukur, transmeton Gazeta Metro.


Policia përmes një njoftimi tregon se, që nga data 16 maj nuk ka pasur asnjë rezultat në zbardhjen e rastit.

Ata gjithashtu kanë kërkuar ndihmën e qytetarëve për të zbardhur këtë rast.

“Në lidhje me këtë person, kërkimet e deritanishme policore, nuk kanë dhënë ndonjë rezultat, andaj kërkojmë nga të gjithë ata që mund të ndihmojnë në identifikimin e vendndodhjes së tij, të informojnë policinë në linjën emergjente 192”, thuhet në njoftimin e policisë.

Ky është njoftimi i Policisë:

Ju njoftojmë se më datë 16.05.2019, në polici është raportuar për një person të zhdukur.

Që nga kjo datë deri më tani, nuk ka asnjë rezultat për zbardhjen e rastit, prandaj kërkojmë edhe ndihmën e qytetarëve.

Bëhet fjalë për Hetem Dedaj, i lindur në vitin 1975, banues në rrugën 19 Qershori në Podujevë.

Në lidhje me këtë person, kërkimet e deritanishme policore, nuk kanë dhënë ndonjë rezultat, andaj kërkojmë nga të gjithë ata që mund të ndihmojnë në identifikimin e vendndodhjes së tij, të informojnë policinë në linjën emergjente 192. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë