Loading…

Tashmë 80 vjeçar: Tom Jones paralajmëron publikimin e albumit të ri

  • 19/01/2021 | 17:30

Tashmë 80 vjeçar: Tom Jones paralajmëron publikimin e albumit të ri

Edhe pse është në dekadën e tij të nëntë të jetës, këngëtari i njohur britanik i cili karrierën e filloi në mes të viteve ’60, njoftoi se ai ishte duke u përgatitur për albumin e tij të ri, transmeton Gazeta Metro.


Tom Jones, tani më 80 vjeçar, kohët e fundit zbuloi se ai po përfundon albumin e tij të ri “Sorrounded By Time” të cilin filloi ta punoj para bllokadës nga Covid-19 .

“Unë regjistrova një album pak para bllokimit, në fillim të vitit … Ky do të jetë albumi për të cilin kam pritur më së shumti gjatë karrierës sime”, tha Jones./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë