Loading…

Taulant Xhaka bëhet baba, ky është emri i të voglit

  • 25/03/2020 | 18:19

Taulant Xhaka bëhet baba, ky është emri i të voglit

Bashkëshortja e futbollistit të njohur, Taulant Xhaka, Arbnora ka sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë.


Në jetë ka ardhur një vogëlush, të cilin çifti e ka pagëzuar me emrin Klevis.

Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë futbollisti nëpërmjet një postimi në Instagram ku zbulon edhe foton e shkrepur në maternitet.

“Mirë se erdhe engjëlli im i vogël. Mami dhe babi të duan në pafundësi”, shkruan futbollisti në foton e ëmbël.

 

View this post on Instagram

 

Welcome to the world my little angel!💙👼🏻 Mom and Dad love you endlessy.♥️Klevis Xhaka @__arbnoraaaaaa__

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

Kujtojmë se Taulanti dhe Arbnora u celebruan në janar, 7 muaj pas propozimit romantik.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë