Loading…

Tayna bën “twerk”: Mos më jepni pije

  • 30/11/2020 | 17:01

Tayna bën “twerk”: Mos më jepni pije

Tayna është kthyer në një ndër reperet më të komentuara dhe më të suksesshme, ndonëse karriera e saj artisike nuk ka shumë që ka nisur. Ajo është shumë aktive dhe në rrjete sociale, ku tërheq gjithmonë vëmendjen e ndjekësve.


Së fundmi, reperja ka publikuar një video tepër provokuese. Ajo shfaqet duke bërë “twerk”, teksa ka lënë të kuptohet se është nën efektin e pijes.

“Mos më jepni pije”, ka shkruar Tayna krahas videos.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë