Loading…

Tayna del gjysmë e zhveshur: Fajin ia lë këngëtares së njohur

  • 18/10/2020 | 20:13

Tayna del gjysmë e zhveshur: Fajin ia lë këngëtares së njohur

Rep artistja Tayna ka publikuar një imazh gjysmë e zhveshur në llogarinë e saj të Instagramit.


Tayna një ndër artistet më aktive në tregun muzikor shqiptar, nuk ka turp fare të publikojë imazhe provokuese e zhveshur thuajse çdo herë.

Kësaj here duket se Tayna vjen me një imitim nga foto sesioni i fundit i Dua Lipës, yllit të pop muzikës ndërkombëtare e cila promovonte linjën e saj të xhinseve me Pepe Jeans, ndërsa si mbishkrim ajo shkroi “Dua Lipa më shtyu ta bëj”.

Kjo nuk është hera e parë që Tayna publikon imazhe e zhveshur në pjesën e gjoksit duke marrë vëmendjen e ndjekësve të saj ku pati reagime nga më të ndryshmet.

 

View this post on Instagram

 

@dualipa made me do it🥰

A post shared by Tayna (@tayna) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë