Loading…

Tayna dhe Cricket shumë shpejt do të publikojnë projektin e ri

  • 25/11/2021 | 17:34

Tayna dhe Cricket shumë shpejt do të publikojnë projektin e ri

Duket se një projekt i ri muzikor po vjen këtë javë nga reperja e njohur shqiptare, Tayna.


Kështu të paktën bëhet e ditur në një postim të fundit të ndarë në rrjete sociale, saktësisht nga menaxheri i saj, Rinor Hykolli.

Ai ka njoftuar se Doruntina Shala (emri i vërtetë i reperes) këtë të diel (28 nëntor) publikon këngën e re “Heroinat” në bashkëpunim me producentin Cricket.

“Së shpejti. Heroinat 28 nëntor, Tayna&Cricket”, thuhet në postim.

Kjo është konfirmuar edhe nga artistja, gjersa ka ripostuar të njëjtin shkrim në profilin e saj në Instagram.

Tayna duke qenë pjesë e ‘Friends Entertainment’ deri më tani ka realizuar një sërë bashkëpunimesh me Cricket që rezultuan mjaft të suksesshme.

Besohet se edhe ky projekt i dyshes do të jetë një hit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë