Loading…

Tayna e para shqiptare në ballinën e revistës prestigjioze

  • 14/10/2019 | 17:30

Tayna e para shqiptare në ballinën e revistës prestigjioze

Ndonëse ka pak kohë që është bërë pjesë e tregut muzikor shqiptar, talenti Taynës është vlerësuar që në fillim.


Ajo u bë e njohur pas publikimit të këngës “Columbiana” dhe tani është gati të kalojë kufijtë e famës.

Këtë e tregon edhe pjesëmarrja e saj në kopertinën e revistës së njohur gjermane “Life” për muajin tetor.

Fotoja e saj është në fokus të kopertinës dhe Tayna duket mjaft seksi.

 

View this post on Instagram

 

@life_magazin_germany

A post shared by Tayna (@tayna) on

Reperja e njohur është e para shqiptare që bëhet pjesë e kësaj reviste dhe kjo është një arritje e madhe.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë