Loading…

Tayna fillon pushimet: Fotografia e saj në jaht me bikini po bën xhiro në rrjete sociale

  • 31/07/2020 | 18:17

Tayna fillon pushimet: Fotografia e saj në jaht me bikini po bën xhiro në rrjete sociale

Tayna pas suksesit që arriti me këngën e fundit ‘Bass’ është duke i bërë disa ditë pushimi, para se të filloj sërish nga e para.


Gjatë kësaj periudhe, reperja ka qenë aktive në rrjete sociale duke ndarë momente prej pushimeve me ndjekësit e saj në Instagram, që nuk janë më pak se një milion.

Tayna emri i vërtetë i së cilës është Dorunitna, ka publikuar një imazh nga një anije ku ajo është shfaqur në bikini të zeza dhe format e saj trupore nuk donë koment.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë