Loading…

Tayna ‘kall’ rrjetin me pozat me bikini nga Miami

  • 19/09/2023 | 20:15

Tayna ‘kall’ rrjetin me pozat me bikini nga Miami

Në një set fotografish me bikini, Tayna ka ngacmuar imagjinatën.


Autorja e shumë hiteve ka pozuar nga plazhet e Miamit në Florida të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Reperja paraqitet në disa imazhe duke vënë në plan të parë figurën trupore.

Vetëm disa minuta pas publikimit të fotografive, ajo ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat në profilin e saj në Instagram, i cili përcillet nga më shumë se 1.6 milion ndjekës.

“Shqipet 2” është një nga realizimet më të fundit muzikore të Taynas, i publikuar para tri javësh dhe numëron mbi 2.6 milionë shikime në YouTube.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë