Loading…

Tayna kalon fundjavën në bregdetin shqiptar, provokon me pantallona rrjetë

  • 11/07/2020 | 14:21

Tayna kalon fundjavën në bregdetin shqiptar, provokon me pantallona rrjetë

Tayna vendosi të freskohet në bregdet këtë fundjavë.


Tayna si shumë të tjerë, gjatë fundjavës ia mësyu bregdetit shqiptar, për t’u relaksuar në këto temperatura të larta, shkruan lajmi.net.

Rep-artistja, ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, me të cilat sjell pamje nga bregdeti në mëngjes, ndërsa më pastaj postoi edhe një foto të veten.

Në atë imazh, Tayna kishte veshur sipër bikini të bardha, ndërsa poshtë pantallona rrjetë, duke vënë në pah të pasmet.

Artistja vendosi të relaksohet në bregdet një ditë para publikimit të projektit të ri muzikor me titull “Bass”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë