Loading…

Tayna në Amerikë, ja me kë takohet

  • 10/09/2019 | 22:59

Tayna në Amerikë, ja me kë takohet

Reperja Tayna ka zgjedhur Amerikën të pushojë pas verës.


Tayna pas një sezoni shumë të suksesshëm në Kosovë dhe Shqipëri ku pati shumë koncerte dhe paraqitje, tashmë ka zgjedhur që të pushoj.

Reperja kosovare është në Amerikë ku pos pushimit ka gjetur të takojë edhe kosovare që kanë vazhduar karrierën e tyre si modele dhe fytyra të reklamave të ndryshme.

Ajo është Vildane Zeneli ku Tayna ka treguar se po kalon si më se miri me fotomodelen kosovare. Ndryshe, Tayna pushimet është duke i kaluar në Los Angeles të Kalifonisë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë