Loading…

Tayna paralajmëron projektin e ri: Shfaqet provokuese e veshur si një ‘cowgirl’

  • 11/08/2020 | 17:43

Tayna paralajmëron projektin e ri: Shfaqet provokuese e veshur si një ‘cowgirl’

Pas këngës që publikoi javë më parë, sot Tayna ka bërë të ditur se shumë shpejt do të vjen kënga e saj e re, transmeton Gazeta Metro.


Duket se reperja nuk do të ndalet këtë verë duke i publikuar një pas një këngët e saja të reja, të gjitha këto të shoqëruara me videoklip.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë këngëtarja e cila në prifilin e saj në Instagram publikoi sekuenca të shkurtra nga xhirimi i klipit të ri.

“Qeqe së shpejti??”, ka shkruar ajo sipër videos, në të cilën shfaqet me një stil krejt ndryshe sikurse ‘coëgirl’./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

“Qeqe” muy pronto??

A post shared by Tayna (@tayna) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë