Loading…

Tayna provokon fansat, pozon me këmbë lart

  • 01/08/2021 | 10:12

Tayna provokon fansat, pozon me këmbë lart

Tayna ka joshur fansat me pamjet e publikuara së fundmi.


Reperja Tayna është ndër të preferuarat e publikut shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ajo është aktive në rrjete sociale duke publikuar foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundi ajo u shfaq mjaft atraktive në Instagram me veshjen nga klipi i ri muzikor “Taka”. Reperja u paraqit në veshjen e shkurtër dhe të ngushtë me këmbën lart.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)

Paraqitja e saj u komentua mjaft shumë nga fansat duke e komplimentuar për pozën dhe linjat trupore.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë