Loading…

Tayna provokon ‘keq’ ndjekësit: Me pantollona rrjetë mbulon të pasmet

  • 12/07/2020 | 19:02

Tayna provokon ‘keq’ ndjekësit: Me pantollona rrjetë mbulon të pasmet

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka provokuar ndjekësit e saj me një foto të realizuar në plazh.


Ajo shihet e veshur me bikini dhe pantallona rrjetë, veshje kjo e cila e bën të duket akoma më seksi.

“A është e mjaftueshme nëse e mbështet atë”, ka shkruar rep-artistja pranë postimit të fotografisë.

Tayna para pak minutash e ka lansuar projektin e saj më të ri muzikor, këngën “Bass” e cila erdhi e realizuar edhe me videoklip.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë