Loading…

Tayna provokon në të kuqe

  • 28/02/2020 | 21:34

Tayna provokon në të kuqe

Tayna zgjodhi një veshje provokuese për koncertin e radhës.


Një prej emrave më aktiv të skenës muzikore me projekte të reja është edhe Tayna, shkruan lajmi.net.

Natyrisht që ajo i kushton shumë kujdes edhe paraqitjeve para publikut, për të cilat komentohet jashtëzakonisht shumë.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit një imazh, ku shfaqet e veshur me të kuqe, teksa vë në plan të parë të pasmet, ndërsa për këtë pamje u inspirua nga ylli botëror, Cristina Aguilera.

 

View this post on Instagram

 

Xtina vibes💃🏻

A post shared by Tayna (@tayna) on

Për ndryshe, “Edhe ti” mban titullin kënga e fundit e Taynës në bashkëpunim me reperin Mozzik.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë