Loading…
Tayna shëtit rrugëve të Belgjikës: Me gjoksin dhe trupin e saj po i ‘çmend’ fansat
  • 23/04/2019 | 14:09

Tayna shëtit rrugëve të Belgjikës: Me gjoksin dhe trupin e saj po i ‘çmend’ fansat

Rep artistja e njohur shqiptare, Doruntina Shala që në publik njihet me emrin Tayna, është duke shijuar famën e saj në maksimum, transmeton Gazeta Metro.


Nga Instagram ajo ka njoftuar se është duke u shëtitur nëpër Evropë dhe vendi i parë që ka vizituar në këtë ‘Taynatours’, siç e ka quajtur ajo, është Belgjika.

Nga atje ajo ka sjell fotografi shumë joshëse ku edhe ka ekspozuar trupin e saj seksi.

Ndërkaq në mëngjesin e sotëm, Tayna ka ndarë një video për fansat ku shihet duke ecur në rrugët e Brukselit dhe në fokus ka gjoksin e saj. /gazetametro.net

Shikoni videon më poshtë:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë