Loading…

Tayna shfaqet super seksi, paralajmëron klipin e ri

  • 13/01/2021 | 16:01

Tayna shfaqet super seksi, paralajmëron klipin e ri

Me disa fotografi Tayna ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.


E kombinuar si mos më mirë, interpretuesja e disa hiteve ka nxjerr në pah edhe linjat e trupit të saj.

“Tjetra tash doli…”, ka shkruar ajo krahas fotografive të publikuara në llogarinë e saj në Instagram. Vlen të kujtojmë se Tayna vazhdon të jetë një ndër  artistet më aktive aktualisht.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë