Loading…

Tayna sjell atmosferë të festave të fundvitit me veshjen e saj

  • 30/11/2020 | 21:04

Tayna sjell atmosferë të festave të fundvitit me veshjen e saj

Rep-artisja e njohur, Tayna, është njëra ndër më të komentuarat ndonjëherë.


Pothuajse çdo lëvizje e saj merr vëmendje të madhe, sikur në jetën personale e po ashtu edhe në karrierën profesionale.

Duket se ajo është frymëzuar nga festat e fundvitit, duke zgjedhur kostumin e ‘babadimrit’.

Sigurisht që garderoba ishte më e ekspozuar, duke i vënë në pah linjat e formësuara trupore, shkruan telegrafi.

Flokët dhe makijazhin e kishte mjaft në nivel, duke e perfeksionuar edhe më shumë paraqitjen e saj.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë