Loading…

Tayna vë në fokus linjat tërheqëse të trupit

  • 27/05/2022 | 23:30

Tayna vë në fokus linjat tërheqëse të trupit

Reperja e njohur, Tayna së fundmi ka sjellur bashkëpunimin e ri më reperin, Marin.


Dyshja lansuan këngën “Alpha & Omega” që po pritet mirë nga ana e fansave të tyre dhe deri më tani ka shkuar në mbi 700 mijë klikime në kanalin e YouTube.

Por, krahas këngës paraqitja e reperes nga Prizreni mori gjithashtu vëmendje dhe u komentua pasi ajo dukej joshëse dhe e veshur me shumë stil.

Disa fotografi të shkëputura nga xhirimet e klipit, Doruntina Shala (emri i plotë) solli edhe së fundi në llogarinë e saj të Instagramit.

Reperi pozoi e veshur me një plotë të shkurtër me ngjyrë të kaltër dhe të bardhë që e kombinoi me xhinse me model të ngjashëm dhe atlete.

Pamja atraktive e krijuese së hitit “Columbiana” u kompletua edhe me flokët e saj të gjata kaçurrele, grim të theksuar dhe aksesor.

Tayna dukej e mahnitshme teksa fokusin kryesor e kishin linjat e saj tërheqëse të trupit, ndërsa nuk munguan as komente dhe pëlqimet e shumta nga ana e fansave.

Ndryshe, reperja mbetet e angazhuar edhe me mbrëmje muzikore teksa është drejt finalizimit të albumit të parë në karrierë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë