Loading…
Të dashuruar si asnjëherë më parë, Fero dhe Arbenita të kapur për duarsh
  • 10/02/2019 | 17:57

Të dashuruar si asnjëherë më parë, Fero dhe Arbenita të kapur për duarsh

Reperi kosovar dhe e dashura e tij fotomodelja Arbenita Ismajli duken se janë në kulmin e dashurisë së tyre, transmeton Gazeta metro


Ai po e shijonë shoqërimin e të dashurës së tij Arbenitës dhe janë bërë të pandashëm edhe pse jetojnë larg njëri-tjetrit

Vizitat dhe takimet mes tyre janë shpeshtuar, është modelja ajo që së fundmi ka ardhë në Kosovë tek i dashuri i saj, ku edhe ka postuar një fotografi në llogarinë e saj Instagram, teksa shihet pranë reperit, të kapur për duarsh e më të dashuruar se kurrë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë