Loading…

Të dorëhiqen ministrat Hoxha dhe Hyseni

  • 20/11/2016 | 21:54

Të dorëhiqen ministrat Hoxha dhe Hyseni

Ylli Hoxha, asambeist nga Lëvizja Vetëvendosje në Komunën e Prishtinës, ka thënë se ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha dhe ai i Punëve të Brendshme, Skënder Hyseni duhet të japin dorëheqje, dhe ndaj tyre të zhvillohet hetim.

“Autoritet tjetër, i painkriminuar, duhet ta përcaktojë se kush do t’i hetojë këta dy dhe tërë rrjetin e përfshirë, pa e përjashtuar edhe Scotland Yardin!”, ka shkruar Hoxha në llogarinë e tij në Facebook.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë