Loading…

Të famshmet që refuzuan ndërhyrjet plastike, kështu duken sot

  • 21/10/2021 | 19:22

Të famshmet që refuzuan ndërhyrjet plastike, kështu duken sot

Për shumë yje të Hollywood-it, të mësuar të punojnë dhe të fitojnë shumë me imazhin e tyre, është e vështirë të pranojnë shenjat e plakjes.


Nëse në dekadat e kaluara kemi parë fytyra dhe trupa të famshëm të shpërfytyruar nga kirurgjia kozmetike, tani ka gjithnjë e më shumë diva që përqafojnë filozofinë e plakjes së hijshme.

Po si duken sot diva të Hollywood, pa asnjë ndërhyrje estetike.

Catherine Zeta Jones. Ylli i filmit “Zorro”, sot është 52 vjeç dhe e ka lejuar moshën ta prek natyralisht.

Julia Roberts, gruaja me buzëqeshjen më të bukur në botë nuk ka kryer ndërhyrje estetike.
Ajo sot është 53 vjeç.

Julia Roberts, gruaja me buzëqeshjen më të bukur në botë nuk ka kryer ndërhyrje estetike. Ajo sot është 53 vjeç.

Michelle Pfeiffer , Elvira e “Scarface” duket më e freskët se kurrë. Ka pak rrudha në fytyrën e bukuroshes Michelle Pfeiffer. Në moshën 63 -vjeçare, aktorja ia atribuon pamjen e saj fizike dietës vegane.

Demi Moore ka publikuar një foto pa filtra me bikini. Ajo është 58 vjeç. 58 vitet janë vetëm një numër për të.

Jennifer Lopez bën një video në pasqyrë ndërsa, me pizhama dhe pa grim, ajo përhap në fytyrë produktet e linjës së saj të bukurisë, JLo Beauty.

“Nuk është një set, unë jam me të vërtetë në banjën time dhe i përdor këto kremëra çdo ditë në rutinën time”,- tregon ajo.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë