Loading…
Të famshmit dhe veturat super të shtrenjta |FOTO
  • 06/08/2018 | 17:32

Të famshmit dhe veturat super të shtrenjta |FOTO

Pasioni i shumë prej yjeve të muzikës, kinematografisë dhe televizionit janë padyshim makinat, të cilat shumica e tyre i kanë të personalizuara.


Por mbi të gjitha të bien në sy çmimet e jashtëzakonshme, me të cilat janë blerë këto makina.

Kështu këngëtari dhe manaxheri i famshëm “Jay-Z” ndër shumë makina që ka në garazhin e tij personal ka edhe një “Maybach Exelero” me vlerë 8.8 milionë dollarë.

Ndër makinat më të shtrenjta mbizotërojnë “Bugatti veyron“, por edhe “Lamborghini“, “Banetley’, “Ferrari”, si edhe një Mercedes i vitit 1955 i Jey Leno me vlerë 1.8 milionë dollarë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë