Loading…

Të fluturosh mbi dragua në Realitetin Virtual |VIDEO

  • 14/11/2016 | 13:46

Të fluturosh mbi dragua në Realitetin Virtual |VIDEO

Marrëzia Virtuale sjell pamje qesharake të lojtarëve të cilët përkulen sa para mbrapa mbi një “dragua” druri ndërsa mbajnë të vendosura syzet e “Realitetit Virtual”.

https://www.youtube.com/watch?v=PqZ1R0Receo&feature=youtu.be

Lojtarët “shkojnë në një botë mitike ku mund të fluturojnë mbi një dragua.

Modeli i dragoit ka krahë duke i dhënë përdoruesit ndjenjësinë se ndodhet realisht mbi një kafshën mitike./ gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë