Loading…

Të gjitha duan t’i rrisin, por Kallashi i ka zvogëluar të pasmet

  • 02/08/2022 | 23:09

Të gjitha duan t’i rrisin, por Kallashi i ka zvogëluar të pasmet

Donjeta Kosumi, e njohur si Kallashi, për një kohë ishte kryefjala e shoubizit shqiptar, pasi përflitej në Kosovë e Shqipëri.


Vitet e fundit Kallashi pati shkëputje të kohë pas kohshme nga vallëzimi, andaj me raste edhe heshtte.

Tashmë, është aktivizuar në rrjete sociale dhe poston mjaft foto e video, por jo provokuese si dikur.

Madje, duket sikur pika e saj e fortë, të pasmet, po zvogëlohen dita-ditës.

Se a është efekt i dietës, dobësimit, apo i ka zvogëluar, kjo nuk dihet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë