Loading…

Të gjitha rrugët në Kosovë të qarkullueshme

  • 13/01/2017 | 10:49

Të gjitha rrugët në Kosovë të qarkullueshme

Qarkullimi nëpër të gjitha rrugët e Kosovës është duke u zhvilluar mirë dhe pa probleme të theksuara.

Ky është njoftimi që ka dhënë sot Ministria e Infrastrukturës.

Thuhet se puna do të vazhdojë për të lehtësuar edhe më shumë qarkullimin.

“Ekipet mbështetëse dhe kompanitë e kontraktuara nga Ministria e Infrastrukturës do të vazhdojnë punën, për të lehtësuar edhe më shumë qarkullimin dhe për të rritur sigurinë në komunikacion, duke vazhduar bashkëpunimin më tej me Policinë e Kosovës”, thuhet në njoftim./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë