Loading…

Të gjithë po flasin për të: Hulk la gruan dhe u martua me mbesën e saj

  • 19/01/2021 | 21:11

Të gjithë po flasin për të: Hulk la gruan dhe u martua me mbesën e saj

Givanildo Vieira de Souza i njohur ndryshe si Hulk, përveç aftësive të tij të shkëlqyera në futboll, mori vëmendjen më të madhe kur u martua me mbesën e ish-gruas së tij, transmeton Gazeta Metro.


Dikur lojtari më i paguar në botë, ai ishte i martuar me Iranin Angelo për 12 vjet, dhe me të ka tre fëmijë, ku më pas ra në dashuri me mbesën e saj Camilla.

Hulk shpejt dëboi gruan e tij prej një kohe të gjatë dhe u martua me Camillan e cila është shumë më i ri se kjo. Ditët e fundit, Camilla ka postuar foto nga jahtit ku është në shoqërinë e Hulk, kështu që mund të vlerësohet se çifti është shumë i lumtur së bashku./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CAMILA ÂNGELO (@camiilaangelo)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CAMILA ÂNGELO (@camiilaangelo)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë