Loading…
Të jesh i dehur si rus: Kapiteni e përplas anijen në urë
  • 03/03/2019 | 22:44

Të jesh i dehur si rus: Kapiteni e përplas anijen në urë

Kapiteni i dehur rus po e drejtonte të mërkurën një anije mallrash dhe është ndeshur me urën në Korenë Veriore, transmeton Gazeta Metro.

Daily Mail ka bërë të ditur se askush nuk është lënduar. Anija e ka goditur urën e dytë për nga madhësia në Korenë e jugut. Një pjesë e urës ka qenë e mbyllur një kohë. Sipas gjetjeve në gjak, kapiteniteni kishte tri herë më shumë alkool se sa është e lejuar. Por, ky nuk ishte aksidenti i vetëm i kësaj anieje, sepse më herët ishte përplasur me një kruzer.

/gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 20/05/2019 | 23:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë