Loading…

Të këqijat e të qenurit të gjatë me shtat (Foto)

  • 04/12/2016 | 09:56

Të këqijat e të qenurit të gjatë me shtat (Foto)

Të gjith njerëzit kanë dëshirë të jetë sa më të gjatë me shtat, por kur vie deri tëk shakatë ato nuk kanë të ndalur!
Ecja drejtë dyerve të vogla, veçanërisht pas disa gotave të verës, janë disa nga dhembjet që të bëjnë të kujtosh për gjatësinë tënde. Por, sjeni i vetmi që ankoheni. Do të ketë disa raste kur shokët, i/e dashur/a si dhe familja do të ankohen për gjatësinë tuaj. Disa nga të këqijat e të qenurit të gjatë me shtat:

1. Shkrepja e fotografisë me njerëzit e shkurtë (bëhuni gati që të mos e shihni veten farë në ate fotografi, apo vetëm një pjesë të vogël të trupit)

2. Gjetja e rrobave që ju bëjnë (është e vështirë të gjeni rroba që do të ju përshtaten në gjatësinë e duarve)

3. Gjetja e këpucëvë në dyqane të ndryshme (problem me numrat e mëdhenj)
clown shoes

4. Njerëzit e zakonshëm kur ju thonë “Wow ti qenke i/e gjatë” (faleminderit veç e kam të njohuar të fakt)

5. Pyetjet e tmerrshme (si është koha atje lartë? A ke luajtur ndonjëherë basketboll? A i ke prindërit e gjatë?)

6. Ulja në aeroplan (problemi me këmbët që nuk stabilizohen në ulëse)
Businessman sitting in passenger seat of aero plane, portrait

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë