Loading…

Të mendosh dy herë para se të shkosh në këto vende (Foto)

  • 25/12/2016 | 23:09

Të mendosh dy herë para se të shkosh në këto vende (Foto)

Noti konsiderohet si një ndër sportet më të dobishëm, i cili vë në funksion të gjithë muskujt e trupit, edhe muskujt të cilët rrallë herë janë aktivë gjatë jetës së përditshme, prandaj edhe pëlqehet shumë. 

Plazhet janë shumë të kërkuara nga njerëzit nga e mbarë bota për t’i shijuar në kohë pushimi, e për tu relaksuar me këtë sport, mirëpo jo gjithëherë, sepse janë disa vende që nuk duhet sfiduar fatin atje, ose “guximtarët” duhet të kenë shumë kujdes.

Gazetametro.net sjellë disa fotografi për t’i paralajmëruar të gjithë ata që duan të notojnë në det, ose lumë, me këto pamje që vërehen kafshë të rrezikshme ndaj të cilave duhet të keni shumë kujdes. Qëndroni vigjilent!/Gazetametro.net

Rruga poshtë në humnerë
320555-agujero-azul-650-6972239a97-1475583273

Ju kujtohet filmi Anakonda? (gjatë gjirimeve)
320505-8_3-650-4bf9b29b77-1475583273

Krijesë e çuditshme dhe shumë e rrezikshme
320405-7_4-650-5b80e5d367-1475583273

Kjo nuk ka ndonjë efekt. Kjo është e vërtetë!
320305-6_5-650-4159f94da7-1475583273

Gara për mbijetesë

320255-6_11-650-ca07bbf9e0-1475583273

Oktapodi
320655-oct8-650-f14554f730-1475583273

Kur valët sjellin peshkaqenin!
320205-5_12-650-3ca119a1e0-1475583273

Algat
320005-3_13-650-befa038f71-1475583273

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë