Loading…

Të mërkurën mot me diell, kaq do të jenë temperaturat

  • 02/08/2022 | 21:35

Të mërkurën mot me diell, kaq do të jenë temperaturat

Me 3 gusht, ditën e mërkurë, nuk do të jetë edhe shumë nxehtë, shkruan Gazeta Metro.


Sipas Prishtina Weather, moti do të jetë i nxehtë dhe me diell.

Temperaturat maksimale do të shkojnë deri 30 gradë Celsius, ndërsa minimalet 15 gradë.

Era do të fryjë 4-9 m/s. Lagështia 28%.

Më poshtë keni parashikimin. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë