Loading…

Të mrekullueshëm, Bad News Eagles fitojnë ndaj ekipit gjerman BIG

  • 01/11/2022 | 08:23

Të mrekullueshëm, Bad News Eagles fitojnë ndaj ekipit gjerman BIG

Bad News Eagles e kanë arritur edhe fitoren e dytë në kuadër të turneut që po mbahet në Brazil.


Në ndeshjen e dytë, BNE ka triumfuar ndaj ekipit gjerman BIG, me rezultat 16-11.

Pjesa e parë u mbyll në të mirë të ekipit gjerman me rezultat 11-4, por pjesa e dytë ishte e tëra e ‘shqiponjave’, pasi me një rikthim të jashtëzakonshëm arritën që në fund të triumfojnë me rezultatin finale 16-11.

Kujtojmë, BNE-së tani i duhet vetëm edhe një fitore për t’u kualifikuar në fazën tjetër “Legends stage”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë