Loading…

Të premten në Kosovë mot i nxehtë, kaq do të jenë temperaturat

  • 04/08/2022 | 21:45

Të premten në Kosovë mot i nxehtë, kaq do të jenë temperaturat

Të premten në Kosovë do të jetë mot i nxehtë, kthjellët dhe me diell, shkruan Gazeta Metro.


Sipas parashikimit të Prishtina Weather, temperaturat nesër do të jenë 32 gradë celisus maksimalet, ndërsa minimalet 17 gradë.

Të shtunën dhe dielën gjithashtu është nxehtë, temperaturat do të shkojnë 31-33 gradë.

Më poshtë keni parashikimin e PW. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë