Loading…

Të qetësosh mendjen përmes fotografive

  • 01/01/2017 | 19:27

Të qetësosh mendjen përmes fotografive

Bota moderne hedh ton të informacionit çdo ditë. Teknologjia sot ka përparuar aq shumë, saqë po kryen shumë punë të njerëzve, më pak fjalë ajo po zëvendëson punët tona. Mirëpo natyrën nuk e mposht dot asgjë. Një pasdite me familje e miq në një hapësirë të gjelbërtë, nuk krahasohet me asgjë.


Pra, ajo që e po e sfidon teknologjinë sot është vetëm natyra. Për t’i ikur obligimeve e zhurmës nuk ka më mirë se pranë një lumi, apo diku mes pyllit.

Gazetametro.net sjellë për ju disa pamje nga natyra të cilat të bëjnë të pushosh shpirtin përmes fotografive./Gazetametro.net

115855-r3l8t8d-1000-tayga

114905-r3l8t8d-1000-2

115055-r3l8t8d-1000-5gkgzla0ock

1

2

6

4

115005-r3l8t8d-1000-27632074

115355-r3l8t8d-1000-nature___rivers_and_lakes_bench_by_the_river_081332_

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë