Loading…

Të rejat e Iphone 8 (Video)

  • 30/04/2017 | 23:22

Të rejat e Iphone 8 (Video)
Me se duket iPhone 8 do të ketë ndryshime drastike.iPhone 8 tani do të ketë një logo që shndrit dhe një ekran shumë të vogël poshtë logos që do të tregojë logot e programeve që ju dëshironi ti hapni menjëherë duke klikuar ekranin e vogël me prekje.


Ekrani do të tregojë edhe ndodhitë më të fundit , programet në të cilët ju vijnë mesazhe etj.Për fat të mirë iPhone 8 do të vazhdojë të ketë ende ekranin pa asnjë buton si gjithmonë.Thuhet që iPhone 8 do të jetë shumë i vështirë të gjendet deri vitin tjetër. Për më shumë ndiqni videon.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë