Loading…
Të riun e mbyti rryma, të afërmit thonë se ankohej për kushtet e punës
  • 10/08/2018 | 21:59

Të riun e mbyti rryma, të afërmit thonë se ankohej për kushtet e punës

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur mbrëmë në Vushtrri.


Një i ri 21 vjeçar humbi jetën pasi e mbyti rryma elektrike, transmeton gazetametro.net

Ai ishte duke vënë një kabllo të internetit te trafoja elektrike, kur ra në kontakt me rrymën. Djali u përplas në tokë dhe për shkak të goditjes së fuqishme vdiq menjëherë.

Të afërmit e të ndjerit 21 vjeçar Sheremet Istrefi, thonë se tashmë i ndjeri ankohej për kushtet e punës.

Ai ankohej se kishte problem të ngjitej në shtylla elektrike, pasi nuk kishte pajisje për punë, dhe nuk pati as ditën kur vdiq. /gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 18/03/2019 | 23:56
...
  • 18/03/2019 | 23:48
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë