Loading…

Të shkrepura në çastin e duhur (Foto)

  • 22/02/2017 | 14:35

Të shkrepura në çastin e duhur (Foto)

Disa herë, madje edhe fotografët më të mirë kanë nevojë për pak fat, në mënyrë që të realizojnë fotografi të bukura.


Më poshtë janë disa prej fotografive që lirishtFo mund të themi se janë shkrepur në momentin ideal, duke paraqitur kështu momentet e jashtëzakonshme të jetës, të të gjithë njerëzve nëpër botë.

Shijojini këto fotografi dhe keni parasysh se janë realizuar pa Photoshop.

458305-20130914124240uid1_62820-850-3f13a2a9d2-14846414521487721673

458555-impossible_is_nothing__by_lentilcia-d41245w-850-1b01f3e79a-14846414521487721675

457555-048d09aa34bb24aed08aee107a2f3b07-850-3f13a2a9d2-14846414521487721657

457655-an18-850-3f13a2a9d2-14846414521487721661

457805-baby-common-goldeneye-ducks-leaving-nest-flying-for-first-time-850-16017d7cae-14846414521487721664

458005-a9cc28fc0663fb2e0faad6973575d4cc-4867-850-d24866e31f-14846414521487721668

458105-141-850-3f13a2a9d2-14846414521487721670

458255-0636-dykai_eu-linksmos-fotografijos-850-3f13a2a9d2-14846414521487721671

457655-an18-850-3f13a2a9d2-14846414521487721661

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë