Loading…

Të shtëna me armë, plagoset një person në Vushtrri

  • 10/05/2018 | 12:32

Të shtëna me armë, plagoset një person në Vushtrri

Mbrëmë rreth orës 21:00 në hyrje të Vushtrrisë, saktësisht në rrugën që çon për fshatin Sllatinë, ka ndodhur një plagosje me armë zjarri.


Lajmin e konfirmoi për KALLXO.com Avni Zahiti, zëdhënësi i Policisë Rajonale në Mitrovicë.

Zahiti tha se rasti i plagosjes është regjistruar si vrasje në tentativë.

Sipas Zahitit, pesë persona po dyshohen për këtë plagosje.

“5 persona janë të dyshuar, ndërsa viktima ndodhet rrezikut për jetë”, tha Zahiti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë