Loading…

Të shtëna me armë zjarri në kryeqytet

  • 31/10/2020 | 22:57

Të shtëna me armë zjarri në kryeqytet

Sot rreth orës 22:30 janë dëgjuar disa të shtëna nga arma e zjarrit në rrugën “Edit Durham” në  Prishtinë.


Lajmin e ka konfirmuar zyrtari i Policisë për Informim, Bajram Krasniqi.

“Rreth orës 22:30, Policia është njoftuar për një rast gjuajtje me armë në rrugën ‘Edit Durham’ Prishtinë”.

“Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, aty janë gjetur tri gëzhoja të fishekëve. Deri në këtë moment nuk kemi ndonjë ankues .Policia po merret me rastin”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë