Loading…

Të shtëna me armë zjarri në orët e hershme të mëngjesit në Prishtinë

  • 09/04/2017 | 09:25

Të shtëna me armë zjarri në orët e hershme të mëngjesit në Prishtinë

Në orët e hershme të mëngjesit në Prishtinë raportohet se ka pasur të shtëna me armë zjarri.


Koha.net jo zyrtarisht mëson se rreth orës 03:20 ka pasur të shtëna me armë zjarri në afërsi të “Maroonit” në qendër të Prishtinës.

auto_shtenaaaa1491720514

Në vendin e ngjarjes ka dalë Policia e Kosovës, dhe një lexuese e Koha.net ka dërguar pamje nga ky rast.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë